DataArt for Universities організовує освітні заходи для студентів і просить допомогти з їхнім плануванням

Кафедра систем автоматизованого проєктування Львівської політехніки
Банер DataArt for Universities

До уваги студентів Львівської політехніки!

DataArt for Universities запрошує взяти участь у лекціях та курсах для студентів закладів вищої освіти України та всіх охочих прокачати свої soft skills.

Фахівці компанії DataArt висвітлюватимуть широкий діапазон тем, тож вебінари стануть у пригоді не лише студентам технічних спеціальностей, але й тим, хто планує професійний розвиток за обраним напрямом.

На учасників чекатимуть корисні публікації та онлайн-лекції від експертів, з яких можна дізнатися про затребувані напрями та мови програмування, поради щодо вивчення іноземних мов і розвитку лідерських якостей. Їм розкажуть про нетехнічні професії в ІТ, про те, як поєднувати навчання і роботу, правильно оформити резюме та багато іншого.

Організатори пропонують пройти невеличке опитування й залишити інформацію, яка допоможе у плануванні заходів.