Cтудентський освітньо-науковий семінар щодо впровадження малих модульних ядерних реакторів в Україні

Кафедра теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій
Герб Львівської політехніки

У рамках проєкту стажування студентів в Україні від Аргонської національної лабораторії, що реалізується за фінансування Департаменту енергетики США, впродовж вересня відбудеться серія студентських семінарів у трьох українських університетах: Національному університеті «Львівська політехніка», Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Державному університеті «Одеська політехніка». Метою семінарів є поширення інформації про програму Літнього стажування студентів в Україні, а також про основні досягнення у роботі студентів над їхніми проєктами.

У Національному університеті «Львівська політехніка» такий семінар заплановано на 20 вересня 2021 року на кафедрі теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Інституту енергетики та систем керування (Х навчальний корпус, аудиторія 51). Початок о 13:00.