Читальний зал Науково-технічної бібліотеки Університету ледве вмістив усіх шанувальників «Ар Деко у Львові»

НТБ Львівської політехніки
Читальний зал НТБ

3 лютого 2018 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбувся захід «Ар Деко у Львові».

Подія знову викликала значне зацікавлення шанувальників, дослідників цього архітектурного напряму. Лекція «Львів. Відтінки Ар Деко» від історика архітектури та мистецтва Ігоря Сьомочкіна спонукала до тривалої дискусії. Спікер розповів про основні риси та ознаки цього стилю, яскраві архітектурні об’єкти у світі та Львові, що таке «стиль кришталковий» тощо. А чого була варта виставка артефактів доби Ар Деко (1910–1930-ті роки) від гостей: кахлі, жіночі прикраси, елементи одягу та побуту!

Що ж до експозиції видань, представлених на заході, то вона, як завжди, здивувала відвідувачів різноманіттям унікальних документів. А ще були нові чудові листівки від Тетяни Казанцевої (макет Leon Serg).

Читальний зал НТБ Читальний зал НТБ Читальний зал НТБ Читальний зал НТБ