Чимало студентів кафедри політології та міжнародних відносин захищають свої магістерські роботи іноземними мовами

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-захисту

21 грудня 2020 року розпочала роботу екзаменаційна комісія із захисту магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю 291.01 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (спеціалізація «Міжнародні відносини»). Комісія працює онлайн.

Важливо, що близько двадцяти студентів захищають магістерські роботи іноземними мовами, зокрема англійською, французькою, німецькою та польською.

Також до роботи в комісії запрошені практики у сфері міжнародних відносин та роботодавці, зокрема регіональний представник ПРООН у Львівській області Ірина Галайко та професор Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Республіка Польща) Тереза Астрамович-Лейк, яка працює за Програмою «Візит-професор» у Національному університеті «Львівська політехніка» і є керівником магістерських кваліфікаційних робіт у трьох студентів-міжнародників.