Чим програма «Інтернет речей» у Львівській політехніці відрізняється від звичайних напрямів навчання

Кафедра комп’ютеризованих систем автоматики Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Розповімо абітурієнтам, чим програма «Інтернет речей» у Львівській політехніці відрізняється від звичайних напрямів навчання і чому наші студенти вміють робити круті проєкти.

Передусім, наші студенти одразу занурюються у практичне середовище, адже ми дотримуємося проєктно-орієнтованого підходу в навчанні, який широко застосовують у світі.

Першим крутим аспектом навчання у нас є Робота в командах. Саме так, не просто робота, а Робота з великої літери! На початку семестру, коли сьогоднішні абітурієнти провчаться лише місяць в Університеті, вони утворять команди з 5 осіб.

Кожна група самостійно шукатиме проблему, яку можна розв’язати за допомогою застосування технологічних рішень на практиці, та визначить, що саме зможе реалізувати протягом семестру. В ідеалі, за час навчання команда створить готовий продукт.