Чотири учениці з Рогатинської громади отримали стипендії від доцентки ІГДГ Любові Янків-Вітковської

Рогатинська міська рада
Фото із вручення сертифікатів

Любов Янків-Вітковська, відома вчена з Рогатина, роками підтримує здібних у галузі точних наук дівчат краю. І всупереч війні продовжує робити це й у 2022-му.

Нещодавно чотири учениці освітніх закладів Рогатинської громади на святковій лінійці отримали стипендію імені Любові Янків-Вітковської. Всі стипендіатки досягли успіхів у галузі фізико-математичних дисциплін, є учасницями Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та конкурсів з фізики й астрономії.

Любов Янків-Вітковська – кандидатка фізико-математичних наук, доцентка кафедри вищої геодезії і астрономії Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка», голова Львівського астрономічного товариства, член-кореспондентка Міжнародної академії астронавтики, володарка золотого герба міста Львів. Кілька років тому вона землячка започаткувала стипендію, якою підтримує дівчат громади, котрі люблять математику, фізику й астрономію та досягли у цих точних науках певних висот.

Докладніше – на сторінці Рогатинської міської територіальної громади у соцмережі Фейсбук.