Чотири роки тому в Астрономічній обсерваторії створено станцію моніторингу метеорної активності

Кафедра вищої геодезії та астрономії Львівської політехніки
Астрономічна обсерваторія

Минає чотири роки, як в Астрономічній обсерваторії Львівської політехніки було створено сучасну станцію моніторингу метеорної активності у радіодіапазоні.

Історичні традиції, науковий досвід, технічна база створюють оптимальні можливості для проведення метеорних досліджень в обсерваторії на належному рівні.

Оскільки на кафедрі вищої геодезії та астрономії Інституту геодезії, окрім спеціалістів з «Космічної геодезії», вже майже 10 років готують магістрів зі спеціалізації «Космічний моніторинг Землі», то створення метеорної станції дало змогу розширити діапазон наукових досліджень для моніторингу навколоземного простору, відкрило нові можливості співпраці з науковцями інших інститутів Львівської політехніки (ІКНІ, ІТРЕ) та інших вітчизняних наукових центрів, залучити студентів до вивчення нової тематики й модернізувати започатковані тут на початку ХХ століття дослідження метеорів.

Докладніше – на сторінці кафедри вищої геодезії та астрономії у соцмережі Фейсбук.