Чотири проекти політехніків — серед переможців конкурсу Jean Monnet програми Erasmus+

Наталія Гоц, Центр міжнародної освіти
Jean Monnet MODULE програми Erasmus+

До Львівської політехніки надійшли вітання з Національного Erasmus+ офісу України. Чотири проекти львівських політехніків стали переможцями в конкурсі проектів Jean Monnet MODULE програми Erasmus+.

Метою проектів цієї програми є активізація євроінтеграційного дискурсу, сприяння досконалості євроінтеграційних студій, залучення вищих навчальних закладів до дослідження євроінтеграційних процесів та поширення ідей Об’єднаної Європи.

Як зазначено на сайті конкурсу проектів Jean Monnet MODULE програми Erasmus+, переможцями стали:

- EU competitiveness boosting: circular economy (Department of Foreign Trade and Customs (FTC)) – кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності ІНЕМ.

- European Experience in Technology Transfer For Ukrainian Universities (Ігор Олексів) – кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва ІНЕМ та кафедри адміністративного та фінансового менеджменту ІАПО.

- Data Protection in EU (Анастасія Дорошенко) – кафедра автоматизованих систем управляння ІКНІ.

- Logistics and Supply Chain Management: dissemination of European experience (Наталія Гайванович) – кафедра маркетингу і логістики ІНЕМ.

Вітаємо переможців!