Чому сьогодні варто здобувати вищу освіту за спеціальністю «Цивільна безпека»?

Кафедра цивільної безпеки Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

У рамках проєкту «День відкритих дверей» на платформі Zoom кафедра цивільної безпеки Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки провела профорієнтаційний захід для школярів «Чому сьогодні варто здобувати вищу освіту за спеціальністю «Цивільна безпека»?».

Мета заходу ‒ активізувати молодь для опанування професій «Інспектор державний з питань цивільного захисту та техногенної безпеки», «Фахівець з радіаційного та хімічного захисту», «Інспектор з охорони праці», «Інженер з технічного нагляду», адже потреба в таких фахівцях відчутна вже сьогодні й зростатиме у майбутньому.

У заході взяли активну участь не лише учні 9–11 класів Львівської середньої загальноосвітньої школи № 23, але й вчителі та батьки.

Організували і провели онлайн-зустріч завідувач кафедри цивільної безпеки доктор технічних наук, професор Олег Нагурський і старший викладач кафедри Мирослава Ташак.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу