Чоловіча команда Львівської політехніки вийшла до фіналу Студентської баскетбольної ліги України

Федерація баскетболу України
фінал СБЛУ

У Львові відбулися вирішальні матчі дивізіону Захід Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк.

У півфіналах зустрічалися команди Національного університету водного господарства та природокористування з Рівного та Національного університету «Львівська політехніка» і Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки з Луцька та Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України.

У першій парі львів’яни переконливо переграли рівненців – 119:56. У іншій парі сильнішими були волиняни – 80:68.

У вирішальному матчі сезону дивізіону Захід команда Східноєвропейського національного університету захопила перевагу в другій половині гри проти львівських політехніків та вирвала перемогу – 79:69.

Обидва фіналісти зіграють у фіналі сезону Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк у травні в Києві.