Член фахової комісії ЄДКІ за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» прочитав лекцію для студентів ІАДУ

Кафедра публічного врядування Львівської політехніки
Тарас Кіцак

27 вересня 2024 року для студентів Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки, які навчаються за магістерськими програмами спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», у рамках навчальної дисципліни «Публічна служба та антикорупційна політика» було проведено відкриту лекцію на тему «ЄДКІ для магістрів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»: проблеми та перспективи».

Лекцію провів Тарас Кіцак, к.держ.упр., доцент, заступник директора з науково-педагогічної роботи Навчально-наукового інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку, доцент кафедри публічного врядування ІАДУ, який є одним із розробників стандарту спеціальності, входить до складу фахової комісії єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) та є членом робочої групи з питань методичного, організаційного та аналітичного забезпечення ЄДКІ за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

В ході лекції студентам було надано інформацію стосовно організаційних та правових засад проведення ЄДКІ за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», здійснено детальний аналіз програми ЄДКІ, проаналізовано досвід проходження ЄДКІ студентами у 2021 та 2023 роках та надано рекомендації для успішного складання цієї форми атестації.

Довідково

У 2024 році ЄДКІ складатимуть студенти другого курсу магістерських програм за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», зокрема основна сесія відбудеться 31 жовтня, а додаткова – 14 листопада.

Докладніше – у доданих файлах.

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції
Приєднані файли