Chief Revenue Officer компанії Perpetio прочитала лекцію для студентів Львівської політехніки

ІТ Expert
Фото з лекції

Нещодавно студенти Національного університету «Львівська політехніка», які навчаються на інноваційних освітніх програмах від Львівського ІТ Кластеру, мали нагоду відвідати лекцію на тему «Помилки, яких варто уникати, розпочавши карʼєру в Sales», яку провела Дар’я Приліпко, Chief Revenue Officer в компанії Perpetio.

Дар’я поділилася власним досвідом, як стати топперформером у Sales. Під час лекції обговорили, зокрема, такі теми:

• воронки продажів;
  • холодний аутріч;
  • конверсії;
  • метрики.

Зустріч відвідали студенти ІІ–ІІІ курсів бакалаврських програм IT Sales Management і Business Analysis & Data Science.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції