Четвертокурсники кафедри туризму успішно завершили дистанційний курс в Університеті штату Пенсильванія

Кафедра туризму Львівської політехніки
Лого Університету штату Пенсильванія

Студенти четвертого курсу кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Романа Мох, Павло Витрикуш і Ярина Мелянчук успішно завершили факультативний курс Taking Action on Food Security, який тривав упродовж осіннього семестру 2021/2022 навчального року.

Курс уже вдруге реалізується в рамках програми Visiting professor та є авторською розробкою Melanie Miller Foster – керівниці Міжнародної сільськогосподарської програми, представниці Університету штату Пенсильванія.

Студентів безкоштовно зарахували на цей курс із дистанційною формою навчання на освітній платформі Canvas. Вони мали можливість спілкуватися зі студентами з інших країн, долати мовні бар’єри та здобувати справжню освіту для фахівців ХХІ століття.

Сертифікат Павла Витрикуша Сертифікат Романи Мох Сертифікат Ярини Мелянчук