Четвертокурсники кафедри МПА побували у Львівській філії обласного центру зайнятості

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Фото з відвідин

До Львівської філії обласного центру зайнятості завітали студенти IV курсу напряму «Менеджмент» кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Національного університету «Львівська політехніка».

З вітальним словом групу зустрів в.о. директора філії Олег Рісний, а далі роботу продовжила фахівчиня з профорієнтації Вікторія Мельник.

Під час зустрічі було обговорено результати тестування на визначення професійної спрямованості, перспективи подальшого працевлаштування, тенденції ринку праці. Також обговорили сучасні джерела пошуку роботи, тенденції написання резюме та можливість участі у грантових програмах. Студенти поділилися власним досвідом, отриманим під час пошуку підробітку в умовах війни.

Фото з відвідин Фото з відвідин