Четвертокурсники кафедри АІП разом з викладачем відвідали Галицький районний суд міста Львова

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото з відвідин суду

Будівля суду є місцем, де реалізується справедливість та вирішуються долі людей. 1 листопада студенти IV курсу кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки разом із доценткою Яриною Теслюк відвідали Галицький районний суд міста Львова.

В процесі ознайомлення з роботою суду бесіди зі студентами провели заступник голови суду та керівник апарату, висловивши побажання здобувачам освіти поповнити в найближчому майбутньому ряди працівників суду. Також студенти побували з залі судового засідання під час розгляду справи під головування судді Л.Д. Мироненко.

Спасибі колективу Галицького районного суду міста Львова за змістовну зустріч, за настанови й за те, що поділились досвідом! Віримо, що найближчим часом сьогоднішні студенти ІППО матимуть змогу реалізувати на практиці свої теоретичні знання під мирним небом квітучої України.