Практичні пари по-СКІДівськи: четвертокурсники ІГСН організували презентаційне заняття для молодших колег

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
на презентації

Студенти повинні не лише навчатися, а й розвиватися і цікаво жити – таким гаслом можна окреслити роботу кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності ІГСН. А обмін досвідом між студентами старших і молодших курсів допомагає краще розуміти специфіку процесу та можливості, які посприяють саморозвиткові.

Нещодавно четвертокурсники кафедри СКІД у рамках дисципліни «Організація референтської та офісної діяльності» (лектор доцент цієї кафедри Світлана Лісіна) організували презентаційну пару для своїх молодших колег, щоб коротко поділитися основними навичками, які здобули, вивчаючи ті чи інші предмети, враженнями від навчального процесу та спілкування з викладачами. Найцікавіше в цій незвичній презентації було якраз те, що деяким групам студентів (усіх було одинадцять, як і предметів) вдалося умовити викладачів стати «зірками» відеороликів. Після такої неординарної практичної пари студенти отримали стимул до навчання та пошуку нових форматів занять.

на презентації на презентації на презентації на презентації на презентації на презентації на презентації