Четвертокурсник Інституту хімії та хімічних технологій одержав стипендію «Королеви Ядвіги» Ягеллонського університету

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Остап Ліщинський

Студент IV курсу Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» (спеціалізація «Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів»), стипендіат Президента України Остап Ліщинський одержав стипендію «Королеви Ядвіги» Ягеллонського університету Республіки Польща. Керівник наукової роботи – доцент кафедри органічної хімії Львівської політехніки Юрій Стецишин.

Стипендіальну програму Остап Ліщинський реалізовував у Ягеллонському університеті при кафедрі інженерії нових матеріалів під керівництвом професора Анджея Будковського. Робота присвячена формуванню прищеплених полімерних щіток температурно-чутливих хіральних похідних амінокислот для здійснення контрольованої адсорбції білків.

Колектив кафедри органічної хімії бажає Остапові подальших успіхів у науковій роботі!

нагорода