Четверо випускників Академічної гімназії при Університеті склали мультитест на максимальні 600 балів

За матеріалами порталу Zaxid.net
Фото із зустрічі з учнями

42 учні львівських шкіл склали національний мультипредметний тест на максимальні 600 балів. 22 серпня з випускниками зустрівся міський голова Львова Андрій Садовий.

40 школярів навчались в комунальних закладах освіти, ще двоє – у приватних. Усі вони набрали по 200 балів із трьох предметів мультитесту.

Найбільше випускників, що склали тест на 600 балів, у Львівському фізико-математичному ліцеї-інтернаті при Львівському національному університеті імені Івана Франка – 10. Ще четверо – випускники Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка». Це Марта Сумик, Квітка Яріш, Олесь Яріш, а також Назар Хохла (за кордоном).

Згодом місто виплатить учням по 15 тисяч гривень.