Вийшов в ефір черговий випуск телепрограми «Львівська політехніка – європейський вибір»

Центр медійних технологій Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

12 листопада 2016 року вийшов в ефір новий випуск програми «Політехніка – європейський вибір» з новими сюжетами про історію і сучасність Національного університету.

У ній журналісти розповіли про те, як пройшла ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг та логістика в системі менеджменту». У конференції взяли участь, зокрема, і ректор Львівської політехніки Юрій Бобало та Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

А також у програмі – про те, як у Львівській політехніці відзначили День писемності та рідної мови, короткий огляд найцікавіших подій Університету і святкова рубрика до 200-річчя навчального закладу: видатні ректори Львівської політехніки.

А ще знімальна група відвідала IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Українська мова у світі» та пропонує всім переглянути, які ж теми цього року були найцікавішими!

Політехніка — Європейський вибір