У Львівській політехніці відбудеться Сьомий Міжнародний молодіжний науковий форум «Litteris et Artibus»

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених
форум «Litteris et Artibus»

23–25 листопада 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься VII Міжнародний молодіжний науковий форум «Litteris et Artibus». Цей вже традиційний захід збере у стінах Львівської політехніки студентів, аспірантів та молодих вчених з багатьох країн світу, які здійснюють наукові дослідження у різних галузях. Спектр наукових інтересів учасників "Litteris et Artibus" варіюється від комп'ютерних наук та архітектури до хімії та права.

Раді повідомити, що цього року спонсором наукового форуму стане Мережа магазинів moyo.ua.

До участі у Форумі запрошують молодих (до 35 років) авторів оригінальних статей, де  описано дослідження в галузях, відповідних тематиці конференцій, що проходитимуть у рамках Фестивалю.

У рамках VII Міжнародного молодіжного наукового форуму «Litteris et Artibus» відбудеться дев’ять міжнародних конференцій:

Крайній термін прийняття заявок та матеріалів доповідей – 8 жовтня 2017 року.