Брія Блессінг побувала у гостях у Міжнародній літній школі україністики МІОКу

МІОК ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ
Брія Блессінг

П’ятий день ХІ Міжнародної літньої школи україністики «Крок до України» запам’ятався студентам цікавими знайомствами.

На зустріч із учасниками Літньої школи завітала відома українська та американська співачка, композитор, музикант, волонтер та просто надзвичайна дівчина-сонце Брія Блессінг.

Народилася Брія у Техасі (США), у 13 років разом із батьками переїхала до України і вже майже 26 років проживає у Львові. «Україна згуртувала нас, ми зрозуміли, що найцінніша річ — це сім’я», — ділилася Брія своїми спогадами.

Для студентів було дуже пізнавальним дізнатися про її особистий досвід вивчення української мови: «Ми не знали мови, тому не ходили до української школи. В Америці існує спеціальна програма для індивідуа¬льного навчання Homeschool: розроб¬лені методички, підручники, тести. Мама нас за нею вчила. Диплом про середню освіту отримали американський. Українську мову, цифри, термінологію вивчали самостійно, в побуті. Пригадую, як малими йшли на базар із зошитом в руках: продавці спочатку писали ціну в зошиті, а потім озвучували вголос — ми запам’ятовували».

Учасники співали разом із Брією пісні, говорили про її творчість, нові проекти, волонтерство, яке є невід’ємною частиною життя цієї дивовижної дівчини, адже вона постійно бере участь у музичних виступах на Сході України на підтримку українських військовослужбовців.

«Моє покликання — це музика, а головне призначення в житті — це допомога тим, хто цього потребує. Чим більше ти віддаєш, тим вартіснішою людиною ти стаєш!» — озвучила співачка своє життєве кредо учасникам Літньої школи — 2018.

Брія із радістю відповідала на усі запитання наших студентів не тільки під час зустрічі, а і під час афтографсесії, заряджаючи своїм позитивом, світлом, радістю кожного, хто мав нагоду бути присутнім на цьому чудовому заході!