Боксери Політехніки здобули друге місце у командному заліку змагань у межах Універсіади Львівщини

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
боксери на рингу

У межах Універсіади Львівщини боксери з 8 вишів змагалися в спортивному комплексі Львівської політехніки.

До вже постійних учасників змагань, збірних команд ЛДУФК, Львівської політехніки, Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного, ЛНУ ім. І. Франка, НЛТУ України, Української академії друкарства, Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, додалися представники зі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. Ґжицького.

У підсумку триденних змагань чемпіонами у вагових категоріях стали: 49 кг – Степан Павловський (Львівська політехніка), 52 кг – Максим Захарченко (НАСВ), 56 кг – Павло Засімов (ЛДУФК), 60 кг – Іван Волощук (ЛДУФК), 64 кг – Олександр Горбань (НАСВ), 69 кг – Захар Домарацький (ЛДУФК), 75 кг – Михайло Рудий (ЛДУФК), 81 кг – Максим Кропивницький (ЛДУФК), 91 кг – Юрій Сідь (Львівська політехніка), +91 кг – Олександр Гриців (ЛДУФК).

Трійка лідерів у загальнокомандному заліку виглядає так: I місце – ЛДУФК (771 очко), II місце – Львівська політехніка (738 очок), ІІІ місце – Національна академія сухопутних військ (602 очки).