Богословські зустрічі з політехніками від Центру Студентського Капеланства відбуватимуться щосереди

За матеріалами сайту «Капеланство.info»
Богословські зустрічі з політехніками

З 1 жовтня у Центрі Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви стартувала активна праця зі студентами міста Львова. Щотижня у восьми навчальних закладах відбуватимуться богословські зустрічі. Допомагати капеланам у цій справі будуть брати семінаристи.

В рамках зустрічей відбуватимуться перегляди фільмів, обговорення книг, читання Святого Письма, насичені лекції, цікаві дискусії, екскурсії та прогулянки, руйнування стереотипів, спільна молитва та інші, відмінні від наших уявлень формати спілкування.

Зокрема, богословські зустрічі зі студентами Національного університету «Львівська політехніка» відбуватимуться щосереди в гуртожитках № 3, № 8, № 9 та № 14. Початок о 18:00. Капелан отець Юрко Остапюк.