30 листопада та 1 грудня 2019 року баскетбольний клуб «Львівська політехніка» проведе дві домашні гри з командою «ДіДіБао» (Кам’янець-Подільський) у рамках Вищої ліги Чемпіонату України.
Обидві зустрічі відбудуться у спортивному залі кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» в Стрийському парку (вул. Уласа Самчука, 14).
Початок суботнього матчу о 18:00, недільного – о 12:00.
Вхід вільний.
![баскетбольний клуб «Львівська політехніка»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/20/para/gallery/71962951467740680619148229822759411122176n.jpg?itok=hFMBwI8D)