Український бізнес вважає Львівську політехніку одним із лідерів серед вишів у галузі підготовки ІТ-фахівців

За матеріалами сайту Jobs.org.ua
айтішник

Україна незабаром може недорахуватися тисяч висококласних ІТ-фахівців. Уже зараз, незважаючи на величезну популярність ІТ-напрямку, наші компанії відчувають серйозний дефіцит кадрів. За словами фахівців, уся справа – в масовому виїзді наших айтішників за кордон у пошуках більш вигідних контрактів.

У зв’язку з такою гострою нестачею персоналу український бізнес почав активно співпрацювати з національними вишами – лідерами галузі, як, наприклад, Харківський авіаційний інститут, Київський політехнічний інститут, Київський національний університет імені Тараса Шевченка або Львівська політехніка. Адже за щорічним випуском ІТ-фахівців Україна перебуває на початку топ-десятки Європи.

Однак, на думку аналітиків ринку, цього ресурсу недостатньо для покриття дефіциту, якщо ситуація з виїздом айтішників із країни залишиться незмінною, не кажучи вже про її погіршення. Виходом є перегляд підходу до найму комп’ютерників і готовність запропонувати їм поліпшені умови праці, включаючи ще вищі ставки.