Через Громадський бюджет Львова хочуть реалізувати проект молодіжного простору біля Університету

За матеріалами сайту 032.ua
проект молодіжного простору

До 15 листопада 2017 року мешканці всіх районів Львова мають змогу проголосувати за ті проекти, які вони хочуть втілити неподалік свого місця проживання у рамках Бюджету міських ініціатив. Сайт 032.ua відібрав найцікавіші пропозиції, які подали на Громадський бюджет – 2017 мешканці Галицького району Львова.

Серед них – проект № 241 «Молодіжний простір». Його авторка Тетяна Маслак пропонує облаштувати біля головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» молодіжний простір із замощеним фігурною бруківкою майданчиком, сценою під накриттям для проведення урочистих заходів, парковими лавками та смітниками, газоном і ліхтарями. Ціна питання – 500 000 гривень.

Робочим проектом капітального благоустрою передбачено:

• облаштування майданчика для відпочинку молоді, замощеного фігурною бруківкою;
  • влаштування сцени для проведення урочистих заходів Університету;
  • облаштування накриття сцени;
  • встановлення паркових лавок (2 типів) та сміттєвих урн;
  • виконання планування землі з посівом газону в межах границі благоустрою;
  • влаштування освітлення відпочинкової зони з використанням паркових світильників.