Бібліотека Університету запрошує на розмову з Оленою Лотоцькою, авторкою книги «Ангели в намистах»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка заходу

17 листопада в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться зустріч з Оленою Лотоцькою, яка розповість про серпанкове письмо й серпанкове ткацтво.

Олена Лотоцька народилась і виросла на Поліссі. З 1999 по 2014 рік проживала в Криму. Після анексії півострова переїхала до Львова. Писати почала у 2018-му. Є авторкою збірок короткої прози «Нині зозуля кувала» (2020), «Ангели в намистах» (2023). Її твори публікували в періодичній пресі, альманахах, антологіях, перекладені польською та англійською мовами. Лауреатка премій Імені Василя Скуратівського, Василя Стефаника, Івана Чендея.

До 2014 року працювала в архівній сфері, з 2015-го – військовослужбовиця Збройних Сил України.

Початок зустрічі о 17:30. Вхід вільний.