Бібліотека Університету запрошує на лекцію, присвячену консерваторам пам’яток у габсбурзькому Львові

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

5 липня Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) запрошує на лекцію «Консерватори пам’яток у габсбурзькому Львові: професійне, національне та інституційне запліччя», яку прочитає дослідниця Центру міської історії та архітектурна редакторка проєкту «Інтерактивний Львів» Ольга Заречнюк.

Лекторка зосередиться на біографічних замальовках десятьох «консерваторів», які у габсбурзькій Галичині та Львові зокрема займалися охороною історичних і мистецьких пам’яток у період 1856–1918 років. Ким були ці консерватори пам’яток? Якщо розглянути статистично, спершу серед них переважали аристократи – землевласники, пізніше – професори Університету і Політехніки, а під час Першої світової війни зросла кількість музейників та бібліотекарів.

Докладніше про тему лекції – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.

Початок о 17:30. Вхід вільний.