Бібліотека Університету запрошує на лекцію про Андрія Шуляра та його внесок у розвиток містобудування

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

15 грудня виповнюється 105 років від дня народження Андрія Шуляра (1918–2010), заслуженого архітектора України, лауреата Шевченківської премії в галузі архітектури, начальника управління архітектури Львівського облвиконкому – головного архітектора області в 1953–1980 роках.

У читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) Віталій Шуляр, архітектор, старший викладач кафедри дизайну та основ архітектури Львівської політехніки, розповість про життєвий та професійний шлях свого батька Андрія Шуляра.

Після лекції буде продемонстровано документальний фільм Львівського телебачення «Гідність» (режисерка Дарія Ткач).

Вхід вільний. Початок о 17:30.

Докладніше про Андрія Шуляра – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.