Бібліотека Університету запрошує на лекцію до 150-річчя від дня народження Тадеуша Обмінського

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

16 квітня 2024 року виповнилося 150 років від дня народження Тадеуша Обмінського (1874–1932), провідного майстра архітектури Львова першої третини минулого століття, професора Львівської політехніки, чільного проєктанта львівських сецесійних будівель і, водночас, дослідника народного дерев’яного будівництва. Тадеуш/Тадей Обмінський лишив слід в історії як видатний представник львівської архітектурної школи, архітектор європейського рівня та як характерна постать в культурі українсько-польського пограниччя.

У рамках відзначення ювілею 3 травня у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) відбудеться лекція-презентація доцента кафедри історії Українського католицького університету, кандидата мистецтвознавства Ігоря Жука.

Початок о 17:30. Вхід вільний.