Бібліотека Університету запрошує на лекцію «Деструктивна поведінка відвідувача: способи комунікації і взаємодії»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка лекції

У четвер, 16 березня 2023 року, Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує усіх охочих на лекцію «Деструктивна поведінка відвідувача: способи комунікації і взаємодії» від психологині Зоряни Кручак.

Спікерка дасть професійні поради, як поводитись у відповідь на деструктивну поведінку відвідувача бібліотеки.

З погляду психології поведінка людини буває конструктивною та деструктивною, іншими словами, нормальною та аномальною. Коли поведінка людини починає порушувати спокій інших людей, то без додаткових знань важко відповідно реагувати, щоб не викликати ще більшої агресії. Саме про такі навички розповість пані Зоряна.

Початок лекції о 15:00.