Бібліотека Львівської політехніки запрошує на лекцію, присвячену пам’яті Костя Присяжного

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

22 березня авторка екскурсій, присвячених львівській архітектурі, консультантка архітектурних проєктів Тетяна Казанцева запрошує на лекцію, присвячену пам’яті львівського реставратора, педагога, художника і філософа, доцента кафедри реставрації і реконструкції архітектурних комплексів Львівської політехніки Костянтина Присяжного.

На лекції «Автентичний Львів. Пам’яті Костя Присяжного» буде розглянуто те прекрасне, що складає архітектуру Львова, і що зникає – від цілих комплексів та окремих об’єктів до аспектів планування, а також обговорено деталі, які край важливі – дахи й аттики, колір і фактура фасадів та інтер’єрів, ліпнина, столярка, розписи, вітражі, металеві й дерев’яні деталі, мощення, печі, меблі, світильники тощо.

Лекція відбудеться у читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1). Вхід вільний. Початок о 17:30.