Безкоштовні онлайн-курси «Польська для початкового і середнього рівня» з сертифікатом

Кафедра адміністративного та фінансового менеджменту
Заставка курсів

Centrum Badawczo-Rozwojowe Innowacji Społecznych Akademii Ignatianum w Krakowie (CBRIS AIK) розпочинає реєстрацію на перший потік онлайн-курсу «Польська для початкового і середнього рівня»

Після проходження курсу ви будете:

• легко й вільно спілкуватися у стандартних життєвих, освітніх, робочих, бізнесових ситуаціях;
  • більш активними в щоденних регламентованих ситуаціях, таких як банк, лікарня, державні структури,
  • шукати нові і кращі місця праці та проявляти свої навички,
  • розуміти польське середовище і в ньому знайомитись, знаходити друзів та вирішувати свої проблеми,
  • краще розуміти та знати польську мову, культуру та ментальність поляків.

В процесі проходження курсу ви отримаєте два сертифікати.

• І сертифікат – від Польської навчальної платформи Navoica про проходження курсу «Польська для початкового і середнього рівня» з підтвердженням навчального рівня.
  • ІІ сертифікат – від Академії Ігнатіанум в Кракові про участь у Міжнародному Європейському Проєкті щодо вивчення польської мови.

Щоб отримати сертифікат, вам потрібно пройти принаймні 51% курсу.

Курс складається з 24 лекцій, а також текстів, відео, глосарію, словника та вправ.

Варто долучитись до курсу, якщо ви плануєте:

• співпрацювати з польськими організаціями, навчальними закладами, державними органами та іншими установами;
  • розпочати короткострокове чи довгострокове навчання в Польщі;
  • розпочати наукову діяльність в польських освітніх закладах;
  • навчатись чи проживати в Польщі;
  • вести підприємницьку діяльність в партнерстві з польськими бізнесовими організаціями чи провадити свою підприємницьку діяльність.

Запрошуємо до реєстрації та ваших запитань за адресами bohdana.huriy@ignatianum.edu.pl або cbris@ignatianum.edu.pl, тел.: +48 788 572 326. Прізвище та ім’я контактної особи – Богдана Гурій.

Приєднані файли