Львівський локальний осередок Міжнародної студентської організації BEST провадить новий осінній набір

Львівський локальний осередок BEST
BEST Lviv провадить новий осінній набір

У львівському локальному осередку Міжнародної студентської організації BEST триває осінній набір 2017 року.

BEST (Board of European Students of Technology) або Рада студентів технічних університетів Європи – неприбуткова, неполітична та нерелігійна організація, яка представлена у 95 осередках 33 країн світу. Локальний осередок BEST Lviv існує у Національному університеті «Львівська політехніка» з 2002 року.

Мрієш спробувати щось нове, знайти нових друзів, подорожувати, організувати величезний проект та показати на що ти здатен? Заповнюй Анкету майбутнього бестівця до 13 жовтня 2017 року на сайті BEST Lviv.