Коляда від гімназистів: бандуристки Львівської академічної гімназії привітали керівництво Університету

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
бандуристки

Завершення Різдвяних свят у Політехніці було особливе. Привітати керівництво університету завітали бандуристки Львівської академічної гімназії.

Гімназистки заспівали коляди, щедрівки та завіншували на щастя, здоров’я і благополуччя для всіх політехніків. Від імені академічної спільноти ректор Юрій Бобало подякував за щирі привітання та побажав процвітання і розвитку колективу гімназії.