Бандуристки ансамблю «Заспів» Львівської політехніки виступили у митрополичих палатах собору Святого Юра

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»
бандуристки

«Шептицький єднає!». Таким був головний лейтмотив зібрання тих, хто активно долучився до вшанування величної постаті Митрополита Андрея Шептицького, 150-річчя якого широка громадськість відзначала торік. Організувала і проводила його Громадська рада «Святий Юр». Були серед запрошених і представники Національного університету «Львівська політехніка» на чолі з ректором професором Юрієм Бобалом.

Теплим, зворушливим словом присутніх привітав митрополит Львівський Владика Ігор Возьняк. Було проведено подячний молебень, згодом відбувся святковий прийом у митрополичих палатах.

Перед учасниками зібрання виступили музиканти камерного оркестру «Віртуози Львова», а також Народна капела бандуристок «Заспів» Львівської політехніки.