Координаційний секретаріат Baltic University Programme шукає студентів та аспірантів, які зацікавлені стати послами BUP

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Лого Baltic University Programme

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує про те, що Координаційний секретаріат Baltic University Programme шукає студентів та аспірантів університетів – учасників BUP, які зацікавлені стати послами у 2021 році.

Метою є доповнити спілкування та співпрацю зі студентами, які надають допомогу наявним координаторам BUP у кожному з 89 університетів-учасників. А також взаємодіяти зі студентами Львівської політехніки та бути позитивною силою до сталого розвитку в нашому регіоні. Адже, нагадаємо, Національний університет «Львівська політехніка» є одним з учасників The Baltic University Programme.

Крайній термін подання заявки – 10 лютого 2021 року.

Докладніше – на сайті Uppsala University