Бакалаври-маркетологи Інституту економіки і менеджменту вчилися маркетингу на козиній фермі La Ferme d’Elise

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
студенти

Бакалаври-маркетологи Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» побували з візитом на козиній фермі La Ferme d’Elise, яка розташована в селі Дмитровичі неподалік від міста Судова Вишня Мостиського району Львівської області й облаштована відповідно до європейських норм традиційного фермерства. Цю практичну екскурсію студентам влаштували викладачі кафедри маркетингу і логістики Г.В. Подвальна та Н.Т. Гринів.

У відвідувачів була можливість ознайомитися з організацією виробництва, методами управління й обов’язково – системами збуту продукції та маркетинговою діяльністю Ферми.

Що тут казати: вже сам факт, що на Фермі роблять такі екскурсії – це вже і є маркетинг! Отож, вчимося з практики!