Бакалаврів з гуманітарних та соціальних наук запрошують на програму від Університету Уельсу Трініті Сент Девід

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Університет Уельсу Трініті Сент Девід запрошує українських студентів на програму «Глобальне громадянство та стійке лідерство» – унікальний курс, який підготує до роботи з викликами ХХІ століття.

На два роки учасники програми зможуть заглибитись у вивчення розбудови миру, прав людини, дискримінації жінок, кризи трудових права та кризи біженців. Стипендія відшкодує навчання, проживання та підготовчі курси англійської мови.

Стипендія призначена для українських громадян, які постраждали від російської агресії, мають диплом бакалавра у сфері гуманітарних чи соціальних наук і знають англійську мову.

Крайній термін подання заявок – 15 червня 2023 року.

Докладніше – на сайті House of Europe.