Багаторічний працівник кафедри СР представлятиме Україну в Раді правління Світової федерації психічного здоров’я

Кафедра соціології та соціальної роботи Львівської політехніки
Віктор Вус

Колектив кафедри соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» щиро вітає із вагомим здобутком свого багаторічного колегу, колишнього працівника кафедри, незмінного партнера на платформі з питань психічного здоров’я та в організації науково-практичних заходів Віктора Іларіоновича Вуса!

Вперше з 1948 року Україну представлено в особі п. Віктора Вуса в Раді правління Світової федерації психічного здоров’я. За результатами глобального голосування провідних фахівців та соціальних активістів у сфері охорони психічного здоров’я Віктор Вус здобув визнання своєї багаторічної плідної діяльності і буде з 4 листопада 2021 року до 2023 року членом Ради правління федерації.

Результати голосування – на сайті Світової федерації психічного здоров’я.