Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки передав черговий автомобіль воїнам ЗСУ

Автомобільно-дорожній фаховий коледж Львівської політехніки
Авто для ЗСУ

Викладачі та студенти Львівського автомобільно-дорожнього фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» передали черговий автомобіль воїнам Збройних сил України.

Естонські партнери Virgo Tiitsu та Taavi Tiitsu незмінно підтримують українців – саме вони допомагають із пошуком автомобілів для наших воїнів, а цей передали безкоштовно. Після ремонту у складі невеличкої колони авто рушило на Схід України.

Кожна поїздка у зону бойових дій – складна, але щоразу це привід переконатися в нашій вірі у перемогу, незламності нашого війська за надійної та постійної підтримки тилу, всього українського народу.

До речі, це вже п’ятий автомобіль, який автомобільно-дорожній фаховий коледж Львівської політехніки передав своїм випускникам – воїнам ЗСУ.

Докладніше – на сайті Львівського автомобільно-дорожнього фахового коледжу.