Автомобільно-дорожній коледж Університету вдруге відвідали представники естонської компанії HMV – Systems Baltic OÜ

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

29 листопада 2016 року Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка» вдруге відвідали представники естонської компанії HMV – Systems Baltic OÜ.

Під час зустрічі було проведено аналіз поїздки викладачів коледжу в Естонію та обговорено деталі підписання угоди про подальшу співпрацю з компанією. Результатом обговорень став протокол намірів про спільне написання програми в ЄС на майбутні курси викладачів та студентів Львівського автомобільно-дорожнього коледжу в Естонії (м. Vana-Vigala).

Також гості оглянули матеріально-технічну базу коледжу та полігону і високо оцінили їхній розвиток порівняно з тим, що вони бачили на попередній зустрічі.