Асистентка кафедри туризму завершила навчання за Глобальною програмою віртуального професійного розвитку

Кафедра туризму Львівської політехніки
Заставка програми

Асистентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мар’яна Сеньків успішно завершила навчання за Глобальною програмою віртуального професійного розвитку Excellence in Teaching & Research для викладачів та отримала сертифікат.

Програму розроблено спільно з Вашингтонським державним університетом та Сумським державним університетом, вона складалася з 9 інтенсивних інтерактивних сесій англійською мовою та самостійної підготовки слухачів до фінального звітування.

Учасниками програми стали слухачі із Китаю, Гани, Індії, Ізраїлю, Італії, Латвії, Малайзії, Нігерії, Польщі, Катару, Саудівської Аравії, Туреччини, Великобританії та України.