Асистентка кафедри туризму взяла участь в українсько-польській конференції «Об’єкти історико-культурної спадщини»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото з конференції

Асистентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мар’яна Сеньків 16–17 грудня взяла участь у підсумковій українсько-польській конференції «Об’єкти історико-культурної спадщини: туристичний аспект» у рамках проєкту «Популяризація туристичних об’єктів Першої угорсько-галицької залізниці», виступивши з доповіддю «Туризм і діджиталізація як ключові передумови сталого розвитку культурних ландшафтів України».

Конференція відбулася у гібридному форматі одночасно у Львові та Перемишлі й стала завершальним заходом проєкту в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine. Організатори конференції – громадська організація «Лінія102.ЮА», Західноукраїнський ресурсний центр та Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції
Приєднані файли