Асистентка кафедри ТПК у рамках міжнародної стипендіальної програми взяла участь у Форумі в Польщі

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з конференції

Асистентка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки к.ю.н. Майя Пивовар, яка за підсумками конкурсного відбору стала учасником міжнародної стипендіальної програми імені Лейна Кіркланда, взяла участь у XV Smart City Forum у місті Варшаві. Форум є найважливішим конгресом у Польщі, присвяченим функціонуванню та розвитку міст для всіх його жителів.

До участі в дебатах форуму було запрошено представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування та керівників бізнес-компаній. Експерти обговорювали проблеми енергетичної кризи, війни в Україні, альтернативи енергозбереження в період сучасних викликів у світі та яким чином повинне діяти місцеве самоврядування для покращення життя громад.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції