Асистент кафедри фотоніки ІТРЕ одержав диплом та нагрудний знак лауреата Премії Верховної Ради України

Кафедра фотоніки Львівської політехніки
Ярослав Гніліцький

10 листопада 2021 року, у Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, у Верховній Раді України відбулося урочисте засідання. Голова Парламенту Руслан Стефанчук вручив дипломи та нагрудні знаки лауреатам Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2019 рік (відповідно до Постанови ВРУ від 2 грудня 2020 року № 1043-ІХ).

Серед переможців – доктор філософії, асистент кафедри фотоніки Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка» Ярослав Гніліцький.

Колектив кафедри фотоніки вітає лауреата Премії Верховної Ради України з отриманою державною нагородою та бажає йому подальших наукових і творчих здобутків, успіхів у навчально-методичній роботі та міцного здоров’я!

Ярослав Гніліцький