Асистент кафедри БКМ Михайло Сурмай став одним із кращих молодих науковців Університету 2016 року

Кафедра БКМ Львівської політехніки
Михайло Сурмай

Нещодавно спеціальна комісія Національного університету «Львівська політехніка» оцінювала здобутки та напрацювання молодих вчених навчально-наукового інститутів у рамках конкурсу «Кращий молодий науковець 2016 року». В підсумку було визначено трьох перспективних переможців.

Одним з них став асистент кафедри будівельних конструкцій та мостів Інституту будівництва та інженерії довкілля, к.т.н. Михайло Сурмай. Його було нагороджено дипломом ІІ ступеня.

Михайло Ігорович провадить педагогічну і наукову діяльність упродовж 5 років. Виконує дослідження вогнестійкості та армування дерев’яних конструкцій, займається оптимізацією та підвищенням ефективності будівельних конструкцій новітніми матеріалами. Автор 6 патентів. Минулого року під керівництвом професора Б.Г. Демчини захистив кандидатську дисертацію.

Кафедра будівельних конструкцій та мостів щиро вітає Михайла Сурмая та бажає успіхів у подальшій діяльності!