Асистент кафедри туризму Львівської політехніки взяла участь у Школі універсального дизайну від ООН

Кафедра туризму Львівської політехніки
у Школі універсального дизайну від ООН

28–29 серпня 2018 року асистент кафедри туризму Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мар’яна Сеньків взяла участь у Школі універсального дизайну для викладачів закладів вищої освіти.

Захід відбувся у Києві в рамках Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам людей з інвалідністю в Україні», яку впроваджує Програма розвитку ООН у співпраці зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Міжнародною організацією праці за підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.

Під час роботи Школи обговорювали питання філософії універсального дизайну, його принципи та шляхи застосування у різних сферах, зокрема в туризмі.