Аспіранток Львівської політехніки запрошують у Сілезький технологічний університет на Зимову школу

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка зимової школи

Сілезький технологічний університет (Глівіце, Польща) оголошує про початок приймання заявок на Зимову школу для аспірантів, які не мають польського громадянства, у рамках програми SPINAKER Агентства NAWA.

У зв’язку з поточною ситуацією (неможливістю перетину кордону чоловіками) Центр міжнародної освіти Львівської політехніки запрошує долучитися до події аспіранток Університету. Тематика школи – «Інтелектуальні матеріали та передові технології в просюмер-енергетиці».

Навчання відбуватиметься в очній формі з 1 до 10 лютого 2023 року. Участь у Зимовій школі є безкоштовною. Всі учасники отримають сертифікат на 5 ECTS.

Крайній термін подання заявок – 8 січня 2023 року.

Заявку на участь потрібно надсилати на електронну адресу mariusz.stepien@polsl.pl.

Докладніше про Зимову школу

Приєднані файли