Аспірантки Національного університету «Львівська політехніка» Роксана Приведа і Мар’яна Гасяк взяли участь у програмі мобільності аспірантів Проєкту Еразмус+ «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України» (DocHub) у місті Тампере, Фінляндія.
Це був чудовий досвід, обмін корисною інформацією та розвиток нових навичок.
Учасниці вдячні відділу докторантури та аспірантури Львівської політехніки, його очільниці Олені Мукан та професору кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва ІНЕМ Ігореві Олексіву за сприяння й таку надзвичайну можливість.
![у місті Тампере, Фінляндія](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/12/para/gallery/asp-fin-2020-1.jpg?itok=F_fvan08)
![фото Аспіранток Національного університету «Львівська політехніка»](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/12/para/gallery/asp-fin-2020-2.jpg?itok=qJWNRKwq)