Аспірантки Університету взяли участь у програмі мобільності Проєкту Еразмус+ DocHub у Тампере (Фінляндія)

Відділ докторантури та аспірантури Львівської політехніки
фото Аспіранток Національного університету «Львівська політехніка»

Аспірантки Національного університету «Львівська політехніка» Роксана Приведа і Мар’яна Гасяк взяли участь у програмі мобільності аспірантів Проєкту Еразмус+ «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України» (DocHub) у місті Тампере, Фінляндія.

Це був чудовий досвід, обмін корисною інформацією та розвиток нових навичок.

Учасниці вдячні відділу докторантури та аспірантури Львівської політехніки, його очільниці Олені Мукан та професору кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва ІНЕМ Ігореві Олексіву за сприяння й таку надзвичайну можливість.

у місті Тампере, Фінляндія фото Аспіранток Національного університету «Львівська політехніка»